MB “Rakūnas”

Telefonas: +37060998556
Įmonės kodas: 305322912
V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius 08237
Swedbank LT457300010160749295

Apie mus.

Būdama maža, tačiau profesionali komanda atliekame baldų, kilimų-kiliminiu dangų ir langų valymą. Mylime savo darbą, greitai reaguojame į klientų užklausimus, stengiamės pasiūlyti optimaliausius sprendimus valymo srityje. Esame pasiryžę išlaikyti aukščiausius klientų aptarnavimo standartus! Mylime darbą, mylime Jūs!

TRUMPAI APIE JUS!

Kodėl apie Jus? Nes Rakūnas.lt buvo sukurtas Jums
Jūs įsikėlėte į savo svajonių būstą su mylimais žmonėmis, skyrėte nemažai laiko ir lėšų interjero planavimui, spalvų parinkimui. Galbūt ginčyjotės ar kilimo ir kampo spalvos turi sutapti, o gal atvirkščiai – spalvų kontrastas suteiks kambariui žaismingumo? Tai buvo sekinantis, bet kartu labai malonus darbas. Jūs sukūrėte kažką savo. Kiekvienas daiktas ar spalva – mielas atsiminimas. Ir štai Jūs pagaliau įsikėlėte. Surinkote draugus, atkimšote šampano butelį, atšventėte, suplovėte indus ir akimirkai sustojęs gyvenimas, vėl jus nusinešė pilnu greičiu į priekį. Dienos virto mėnesiais, mėnesiai metais. Kilimai, baldai, čiužiniai ir užuolaidos po truputį pradėjo margintis gyvenimo pasekmėmis. Šita jau neišsivalys.. o čia gal druskos pabėrus išsivestų? Bet druska taip ir nebuvo paberta, o dienos toliau nesustabdomai lėkė tolyn. Tada vieną dieną, vieną tų dienų kai gyvenimas aprimsta, kai gali atsikvėpti ir susitikti su senais draugais, Jūs pažiūrite į savo mylimus baldus, į minkštus kilimus, ir pagaunate save racionalizuojant: „- Bet jeigu patrauksime kavos staliuką arčiau fotelio, dėmės beveik nesimatys!“. Ir tai tiesa, tos dėmės nesimatys, bet atsidengs kita virš kurios kavos staliukas jau stovi. „-Gal nupirkti dar vieną staliuką? O gal naują kilimą? O ką darysime su sofos pagalvėlėmis? Atrodo, kad problemų nuo tų baldų daugiau nei džiaugsmo!“.

Tačiau tikrai nebūtina pirkti naujo kavos staliuko, ar naujo kilimo. Nereikia stumdyti kavos stalelio ar ieškoti naujų pagalvėlių. Netgi nereikia barstyti druskos ar taikstytis su dėmėmis ant mylimų baldų. Rakunas.lt buvo sukurtas Jums. Mes norime Jums grąžinti pirminį džiaugsmą, o jūsų baldams pradinę išvaizdą, ir esame puikiai pasiruošę ir pilnai kvalifikuoti šiai užduočiai. Susigrąžinkite grožį, švarą ir ramybę į savo namus! Mes Jums padėsime.